Талант - пронизаний любов'ю.

Дата: 22.03.2023 16:07

Фото без опису  "Творчість Ліни Костенко - приклад шляхетного служіння поезії. І докір тим, хто свою іскру божу послідовно глушив марнослів'ям  коньюктури"

В. Базилевський.

Ліна Костенко - найвизначніша сучасна українська поетеса святкує свій 93- й день народження.

Поетка Ліна Костенко - наша сучасниця , як митець вона "вписана" у свій час. Її творчість стала небуденним явищем сучасної української поезії, явищем, яке на наших очах помітно впливає на весь її подальший розвиток.

Ліну Костенко вважають генієм слова, залізною жінкою та живою легендою, а її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Її вислови надихають на зміни і змушують замислитися над вічними темами.

Неперевершена Ліна Костенко була і буде улюбленицею народу. Її слово - душа народу.

Шанувальників творчості Ліни Костенко запрошуємо до перегляду книжкової виставки "Талант, пронизаний любов'ю" . Читайте! Насолоджуйтесь!