1 квітня - Міжнародний день птахів.

Дата: 01.04.2023 15:40

Фото без опису1 квітня - Міжнародний день птахів.🦤🦢🦆🦅🐦

"Птахів стрічаймо - весну зустрічаймо"
Під такою назвою в бібліотеці пройшов масовий захід, присвячений перелітнім птахам.
  З вступним словом виступила бібліотекар закладу, яка розповіла про бережливе ставлення до природи, про птахів, які повертаються додому і на своїх крилах приносять весну.
  Про цікаві факти з життя птахів розповіла Любов Гречин  - експертка ІЕРС та провела бліц - турнір "Що ти знаєш про птахів?"
    Оповідання "Пташине гніздо" - прочитала Надія Чуп - добра , щира та надійна подруга бібліотеки. А також загадувала загадки про птахів.
   На домашнє завдання діткам було запропоновано намалювати, або зробити свою улюблену пташку. З чим дітки справились на відмінно.
    В кінці заходу всі присутні дали обіцянку : не робити шкоди пташкам та оберігати їх.

Дуже приємно, що під час нашого заходу до нас в бібліотеку завітали несподівані гості: Народний депутат України  - Михайло Лаба, депутат районної ради - Микола Микулін та голова Синевирської сільської ради - Іван Чуп. Гості були приємно здивовані активністю та ерудицією маленьких користувачів. Михайлу Лаба сподобались малюнки наших читачів. Роботу учениці 3 класу Цімбота Наталії, голуб , як символ миру, депутат передасть нашим воїнам на передову , як оберіг. За словами Михайла Лаба, цей голуб миру повернеться в бібліотеку з миром, перемогою та підписами наших захисників .

Низький уклін, вам, наші захисники! Щиро дякуємо вам за те, що маємо можливість проводити такі свята.   Слава Україні! Слава нашим захисникам! Разом до ПЕРЕМОГИ!