День Землі

Дата: 21.04.2023 08:40

Фото без опису🌎 Краса Землі така велика сила. Наша планета - найдивовижніше нині відоме небесне тіло у всесвіті. Тут буяє різноманіття життя. Людство упродовж усієї історії намагається дослідити її. Проте часто наша діяльність лиш шкодить довкіллю і змінює природний баланс. Льодовики тануть, ліси зменшуються, біологічні види вимирають.

🌎  В день весняного рівнодення у всьому світі святкують День Землі.

🌎 День Землі - це спеціальний час , який призначений , щоб привернути увагу всіх людей до усвідомлення планети Земля як їхнього спільного дому, відчути нашу всеземну спільність і взаємну залежність один від одного.

🌎 Чим більше людей знає , якого числа    День Землі, навіщо він проводиться , як значимо наш вплив на природу і те ,що ми можемо допомагати довкіллю, тим вищий шанс людства допомогти природі розвиватися, а не підштовхувати її до загибелі.

🌎Відвідавши нашу бібліотеку ви дізнаєтесь багато цікавого про формування життя на землі, неймовірні природні явища, зародження нових природних об'єктів, а також про небезпечну людську діяльність та її вплив на довкілля.Фото без опису