Умови вступу на навчання до Кафедри військової підготовки Національнрго авіаційного університету, м. Київ в 2023 навчальному році

Дата: 03.05.2023 14:03

Фото без описуСьогодні Повітряні Сили Збройних Сил України, попри пряме вторгнення в Україну держави терориста Росії, продовжують працювати над підвищенням обороноздатності країни в умовах широкомасштабного російського вторгнення в Україну, є необхідність в нарощуванні чисельності особового складу Повітряних Сил Збройних Сил України, який повністю дозволить забезпечити захист інтересів України.

На виконання вимог наказу Міністерства оборони України від 05.06.2014 № 360 (зі змінами) “Про затвердження інструкції про організацію та проведення військово-професійної орієнтації молоді та прийому до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів”.

Та з огляду на вище викладене просимо Вас провести роботу по відбору кандидатів на навчання серед ваших навчальних підпорядкованих підрозділів освіти, щодо вступу на навчання до Кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету, м. Київ в 2023 навчальному році.

ДОВІДКОВО:

Вступники на навчання 2023 року набору, беруть участь у конкурсному відборі на навчання за результатами:

• НМГ 2023 року,
  • або НМТ 2022 року,
  • або ЗНО 2020-2021 років з трьох конкурсних предметів для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО.
  • або у формі вступного випробування у формі вступних іспитів, яке передбачає очне оцінювання знань вступника з трьох конкурсних предметів два обов'язкових (українська мова та математика) і третього предмету на вибір (історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія) згідно переліку категорій вступників який відображений в пункті 4.1. глави 4 розділу II Правил прийому.

Перелік освітніх програм, за якими здійснюється прийом на навчання за ступенем вищої освіти " Бакалавра"

ДОДАТОК до ПРАВИЛ ПРИЙОМУ на навчання до Національного авіаційного університету для кафедри військової підготовки на 2023 рік.