Екскурсія до бібліотеки - нові враження та нові друзі.

Дата: 12.05.2023 08:49

Фото без описуКнижковий світ здатен не тільки навчати, а й здивувати, надихати на нові пригоди та здійснення мрій.
 Цими днями здійснилася мрія учнів 1 класу (класний керівник Любов Миколаївна Бугина). Вони вперше завітали до нашої бібліотеки на екскурсію, познайомились з чарівним та фантастичним світом, що дарує бібліотека.
 Бібліотека підготувалася до зустрічі нових гостей - нових читачів. Оформила виставку дитячої літератури "Книжкова веселка".
Ознайомилися з правилами користування книгою та бібліотекою, правилами поводження в бібліотеці. Бібліотекар наголосила на дбайливому ставленні до книги . Веселі ігри "Відгадай загадку" та "Закінчи речення" припали до душі малечі, а розмаїття яскравих книг подарували дітям багато нових вражень та допомогли потрапити до чарівного світу героїв різних книг.

Якщо книги не читати,           будеш завжди нудьгувати.

Читайте! Радійте! Мрійте! Не нудьгуйте!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису