Проведення Тижня безпеки дорожнього руху в закладах освіти Синевирської громади
В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в закладах освіти Синевирської громади, з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, сприяння вихованню дорожньої культури учасників освітнього процесу і попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод. В закладах освіти Синевирської громади з 15.05.23р. по 19.05.23р. відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках якого проведено тематичні уроки з вивчення та закріплення знань з Правил дорожнього руху.
Під час проведення вищезгаданих заходів до дітей завітали працівники Хустського районного управління поліції ГУНП в Закарпатській області, поліцейський офіцер громади відділу превенції капітан поліції Лугош І.І. та інспектор сектору реагування патрульної поліції старший лейтенант поліції Вовилка М.В.. Діти з щирими посмішками зустрічали поліцейських. Школярі мали можливість пригадати правила дорожнього руху, за яких умов можна переходити дорогу та назви дорожніх знаків.