22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Дата: 22.06.2023 10:09

Фото без опису22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
Відділ освіти, культури, молоді та спорту разом з працівниками культури Синевирської ТГ хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв війни в Україні.

На долю України випали  чи не найстрашніші випробування в різні періоди історії.
Для України Друга світова війна - національна трагедія, під час якої українці , позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі імперські інтереси .
  Кожен раз в цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, всіх патріотів , що боролися проти сталінського Радянського союзу, та усіх жертв мирного населення, які постраждали у війні, яку розв'язала гітлерівська Німеччина проти нашого народу. Окрім того,  згадаймо всіх, хто загинув у новій війні, яку розпочав путінський режим проти народу України.
 Ми будемо згадувати тих, чиї життя були покалічені та зруйновані від рук фашистів та рашистів, які любили життя, в яких були сім'ї, діти ,онуки.
Ми будемо пам'ятати тих, хто теж хотів жити в мирі та любові.
  Але не судилося....
Наша громада відчула на собі біль втрати своїх героїв - односельчан, які загинули на Сході України:
   Сергій Цімбота - загинув 17 липня 2015 року, м. Авдіївка Донецька область.
   Іван Мазей - Бахмутський напрямок. Герою було всього 34 роки.
   Василь Сятиня  - воїн - прикордонник. Життя героя обірвалося в боях за Бахмут.
 Війна забирає найкращих. Вічна пам'ять героям, які віддали своє життя за Україну.
Ой то не дощ!
Сльозами небо плаче.
З душі на волю рвуться біль і гнів.
Бо плине по Тисині чорна кача,Несе від нас у інший світ синів.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису