Дата: 06.07.2023 13:52

Фото без опису ❓❓❓Чим зацікавити дітей влітку, щоб відірвати їх хоч трішки від комп'ютера чи телефона?
     👪🌞 Бібліотека надає можливість, протягом всіх літніх канікул, корисно і приємно провести свій вільний час, робить все для того, щоб відпочинок дітей був яскравим, активним, пізнавальним.
   🎶В бібліотеці ви маєте змогу отримати позитивні емоції від зустрічей з літературними героями, покращити навички спілкування, розвивати свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнювати багаж необхідних знань, а головне - спілкування між собою.
 🎨🖌️🧶✂️📙Ту т на вас чекають ігри та розваги, вікторини, творчі хвилинки, читання та обговорення цікавих книжок.
📚  📖Нагадуємо вам, що марафон читання "Літні мандри з книгою" - продовжується!!! Виграє той, хто прочитав найбільше книг за літо!!!📚📔📚📕📚📓📚📗
     🥰🥰🥰Літні розваги в бібліотеці продовжуються! Бібліотека запрошує всіх бажаючих до проведення цікавого, змістовного, корисного дозвілля.🧑‍💻🏜️📚