📚Подарована бібліотеці книга 📚

Дата: 21.07.2023 14:01

Фото без опису📖 Подарована бібліотеці книга - це радість більша, ніж одній людині, адже вона може стати улюбленою для багатьох шанувальників. Бо книги в бібліотеці - це книги - мандрівниці, які мандрують від одного читача до іншого.
   📚  Дарування книг - це поклик душі, безкорислива щедрість та добра воля нашого щирого друга, активного читача - Голодняк Ореста, який проживає в Києві,  та разом з мамою, є внутрішньо переміщеними особами.
   Орестик уже поїхав додому, та на згадку про себе залишив улюблені свої книги для бібліотеки.
  📖📖  "Молитовник для дітей" та "Вітер у вербах" Кеннет Грем - знайдуть своїх шанувальників та будуть їм корисними.
  ❤️Нашому щирому другу - велике спасибі,  веселої вдачі, щасливого дитинства та мирного неба. Роби добрі справи, адже добро завжди повертається добром! Успіхів тобі завжди і в усьому!