9 серпня - день книголюбів.

Дата: 10.08.2023 16:10

Фото без опису📚9 серпня - день книголюбів.
Полюби бібліотеку і бібліотека полюбить тебе.
      Ви уже знайомі з Орестом Голодняк, який проживає у місті Київ, та перебував у нашій ТГ в статусі тимчасово -переміщеної особи.  Це наш активний читач, який щиро полюбив нашу бібліотеку та полюбили його і ми. Він надзвичайно талановитий  та творчий, щирий та привітний,   із великим задоволенням відвідував бібліотеку . Перевагу надає енциклопедіям різного характеру, захоплюється фантастичними творами та любить читати сучасну дитячу прозу.
Любов до читання йому привила мама Надія, яка сама любить читати.
     📚Сьогодні, в день книголюбів, ми в черговий раз отримали від Ореста його улюблені книги, якими будуть користуватися наші читачі - книголюби.
   📕📗Книжки , Ростислав Морський "Куди відлітають риби" та Nancy Tillman "On the Night You Were Born" доповнять наші фонди.
  🥰Щиро дякуємо, тобі, сонечко.🌞 Хай  твоє життя завжди буде радісним, дні - сонячними, настрій - веселим, а серденько наповнено добротою. Успіхів тобі у навчанні та мирного неба.Фото без опису