Моя батьківщина там, де моя бібліотека

Дата: 30.09.2023 08:45

Фото без опису  Моя батьківщина там, де моя бібліотека📚
           Бібліотека - море книг.
      Бібліотека - храм науки...
      Переступайте наш поріг,
      Беріть скарби нетлінні в руки!
📚 Бібліотека - це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу, знання накопичені століттями.
Бібліотека - це те місце, куди хочеться прийти, де завжди цікаво та захоплююче.
 Завдяки цим установам , зв'язок між людиною і книгою все ще живий , хоча його витісняють сучасні технології.
 В день відкритих дверей до бібліотеки в черговий раз завітали учні 4 класу (класний керівник Світлана Куруц) з щирими привітаннями з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. З веселим настроєм щиро бажали міцного здоров'я, мирного неба, багато читачів, які люблять і бережуть книги, та нових книг на полицях.
   Під час флешмобу "Читаємо та наближаємо Перемогу" переглянули книжкову виставку "Моя батьківщина там де моя бібліотека" та інші оновлені книжкові виставки .
    Від щирого серця бібліотекар подякувала за теплі слова та щиро побажала щасливого, мирного дитинства, доброго здоров'я, успіхів у навчанні , щасливих відкриттів непрочитаних сторінок та здійснення дитячих  мрій та бажань.
   Читаємо і перемагаємо!📚💛💙🇺🇦💛💙🇺🇦💛💙🇺🇦📚Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису