30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек.

Дата: 01.10.2023 08:50

Фото без опису💐📚30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек.📚 Всеукраїнський день бібліотек - це нагода відзначити роль бібліотеки у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь. Це також можливість привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотекаря - просвіщати, навчати орієнтуватися у потоці інформації, допомогти усвідомити значення бібліотеки, зрозуміти ,що бібліотеки єднають світ, а бібліотекарі є хранителями, збирачами духовних скарбів, помічниками і порадниками на шляху до знань і мудрості.
  🌹  Вітання з нагоди свята сьогодні приймали від моїх щирих та вдячних читачів: Шпілька Дарини, Шарга Марини, Куруц Юрія.
   😘 Безмежно вдячна вам, мої любі!!!❤️
  🥰 Будьте щасливі, здорові. Хай доля усміхається вам, успіхів у навчанні та зустрічі з гарними книгами. Хай береже вас Господь!
    ☮️ Миру всім нам!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису