З  Днем захисників і захисниць України!

Дата: 30.09.2023 11:33

Фото без опису💙З  Днем захисників і захисниць України!💛
Жовтень - місяць, коли українці вшановують захисників та захисниць країни, які вже десятий рік дають відсіч російській агресії. В Україні триває повномасштабна війна, і вшанувати подвиг військових, волонтерів та медиків зараз особливо важливо. Тільки завдяки ним наша Батьківщина зберігає свою незалежність.
День захисника України 2023 року ми відзначатимемо у нову дату - 1
жовтня. Повна назва свята - День
захисників та захисниць України, адже жінки теж беруть участь у бойових діях.
Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу! Ми вітаємо тих героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє.
Нехай мир завжди буде вашим союзником, а ваше служіння приносить лише гордість і вдячність нашої рідної країни. Ви робите справжній подвиг тому, що ваші серця хоробрі, а душі незламні. Дякуємо за вашу сміливість, бажаємо міцних сил та мужності. Слава Україні!
У закладах загальної середньої освіти проведено низку тематичних заходів. Зокрема: бесіди "Нація нескорених: від козацтва до сьогодення"
« Ми нащадки козаків"; " Україна понад усе",виховний захід під назвою
"Герої нашої держави…»
🔘Завтра о 9:00 - загальноукраїнська хвилина мовчання🔘