Дата: 27.10.2023 13:28

Фото без описуЄ солов'їна - є Україна! День української писемності та мови в Україні відзначається за новою датою - 27 жовтня. Ця дата відзначає важливу подію у відновленні та розвитку української мови та літератури, ще раз нагадує, що наша милозвучна та унікальна мова є і нашою зброєю. Українська мова входить у тридцятку найпоширеніших мов у світі. Кількість людей, які розмовляють українською - близько 45 мільйонів. В бібліотеці організовано книжкову виставку "Бринить - співає наша мова, чарує, тішить і п'янить!" На виставці ви знайдете багато цікавих фактів про мову, вислови видатних людей, словники та абетки. Важливість української писемності та мови підкреслюють книжки українських класиків та сучасні літературні твори, які підтримують рідну мову та культуру. Читачі бібліотеки взяли участь у публічному читанні віршів та уривків з українських класичних творів.

Фото без описуФото без опису