Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Дата: 28.11.2023 15:11

Фото без описуУ Синевирській сільській раді відбулося засідання кординаційної ради по протидії насильству  з участю  керівництва громади, поліцейського офіцера громади, начальників відділу освіти, культури, молоді та спорту і служби у справах дітей.

Засідання пройшло у рамках всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

Мета заходу: привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, активізація партнерського руху громадських організацій, державних органів та органів місцвого самоврядування щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні, сприяння  утвердженню ненасильницької ідеології в територіальній громаді та в українському суспільстві в цілому.

Учасники обговорили  шляхи подолання проблем  насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків у Синевирській громаді.