Дитячому майданику бути!

Дата: 01.11.2023 14:25

Фото без описуМи раді повідомити вам важливу новину для нашої громади.

Обладнання для дитячих майданчиків було успішно доставлено та готується до монтажу в наших селах – Синевирі та Синевирській Поляні.
Це стало можливим завдяки зусиллям Синевирської сільської ради та фінансовій підтримці Міжнародної організації з Міграції (МОМ) в рамках проекту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад".
Протягом пів року працівники нашої громади разом з мешканцями активно навчалися, брали участь в тренінгах та проводили дослідження, щоб забезпечити найкращі умови для наших дітей.
Ми хочемо виразити нашу щиру подяку учням Синевирського ліцею, які відгукнулися на виклик та долучилися до розвантаження цього обладнання. Ваша допомога має велике значення для нас, і ви показали приклад того, як об'єднані зусилля можуть зробити нашу громаду кращою.
Ці майданчики стануть не тільки місцем веселощів для наших дітей, але й символом спільного розвитку та підвищення якості життя у нашому регіоні.
Дякуємо Міжнародній організації з Міграції, "Західноукраїнському ресурсному центру" та Посольству Канади за їхню підтримку цього проекту.
Разом ми здатні до досягнення великих речей.