Про все цікаве на планеті Читай в журналі та газеті.

Дата: 08.12.2023 09:58

Фото без описуПро все цікаве на планеті Читай в журналі та газеті. Дитячі періодичні видання грають важливу роль у розвитку дітей, сприяють формуванню читацьких навичок та розширенню кругозору. В рамках тижня читання "Бути своїми" до бібліотеки завітали наші активні друзі - учні 4класу (класний керівник Світлана Куруц). Тема: "Дитячі періодичні видання". Діти ознайомилися з журналами та газетами : "Зернятко", "Барвінок", "Джміль", "Світ дитини", "Дзвіночок", "Журавлик", "Малятко", "Паросток", дізналися, що періодичні видання - це спеціальні газети та журнали створені для дітей. Вони містять цікаві історії, розвиваючі завдання та цікаві факти. Ці видання допомагають дітям розвивати читацькі навички, вчать новим речам та розповідають про різні теми в доступний для них спосіб. Різні ребуси, головоломки, забавні розваги роблять читання цікавим та захоплюючим. Кожен із журналів має свого читача. Однак не кожна сім'я має змогу виписувати всі журнали, а лише один або кілька. І тому сільська рада повинна забезпечувати виписку дитячої періодики для належного культурного розвитку молоді в сільській громаді.