Дата: 28.02.2024 10:11

Фото без описуВідбувся регіональний форум «Обласний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 „Жінки, мир, безпека" на період до 2025 року у Закарпатській області.

Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», ухвалена Радою Безпеки ООН 31 жовтня 2000 р., є однією з найбільш важливих резолюцій Ради Безпеки ООН у сфері політики безпеки. Цей документ наголошує на важливій ролі жінок у запобіганні і врегулюванні конфліктів, розбудові миру та після воєнного відновлення, а також закликає забезпечити більш активну участь жінок на всіх рівнях прийняття рішень в національних, регіональних і міжнародних інститутах, у механізмах запобігання, управління та вирішення конфліктів. Основні положення резолюції визначають особливу важливість врахування потреб різних груп жінок та дівчат у воєнних конфліктах та особливу вразливість жінок перед негативними наслідками війн.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)