Квіти у полі, там де Крути... День пам'яті героїв Крут

Дата: 26.01.2024 11:46

Фото без опису29 січня - День пам'яті героїв Крут - саме там , у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Українські війська, складені переважно з студентів, захищали Крути від більш численних більшовицьких сил. Бій завершився поразкою українців, але відзначився героїзмом та патріотизмом захисників.

Запрошуємо читачів бібліотеки та всіх бажаючих переглянути виставку "Україною жили, за Україну полягли", присвячену подіям під Крутами під час української революції. Фотографії, документи розповідають історію героїчної оборони, мужність та витримку студентів - захисників, важливість цього етапу в утвердженні національної самостійності. Це важливий етап нашої національної спадщини .

Розширте свої знання та відчуйте велич національного героїзму через сторінки книг та документів, які розкривають трагічні та важливі моменти під Крутами.