Свято дарування книг. Сільська бібліотека поповнилася декількома новими книгами від постійних читачів бібліотеки

Дата: 14.02.2024 14:41

Фото без описуСьогодні в нашій бібліотеці свято спільної любові до книг та читання . Наші найкращі читачі завітали до бібліотеки із подарунками - книгами , які з великою радістю подарували нашій бібліотеці.

Дорогі наші Марія Гречин, Марина Печкан, Марина Шарга, Вікторія Гаштур, Дарина Шпілька, Наталія Цімбота, Ярина Ворон, Марія Нанинець. Велике спасибі за вашу щедрість та підтримку. Ваша доброта та щедрість ще раз підтверджують, на скільки важлива для нашої спільноти культура дарування та підтримки.

Кожна нова книга, що надходить до нашої бібліотеки, стає джерелом знань і вдумливого розвитку для наших читачів.

Ще раз висловлюємо щиру подяку за вашу великодушність і турботу. Будьте впевнені, що ваш внесок оцінюється та цінується.

Дякуємо за вашу любов до книг та ваше глибоке розуміння значення культурного товариства. Успіхів вам та кохання, миру та перемоги!

#14_лютого_Міжнародний_день

#дарування_книг