Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»

Дата: 05.03.2024 14:55

Фото без описуЗ 16 по 24 березня буде проводитися Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція "Національний тиждень читання. Тиждень поезії".

Основна мета якої - консолідувати українське суспільство навкого читання як життєвої стратегії. Тиждень поезії в Україні відбудеться вперше. Тема тижня поезії 2024 – ДІМ. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому».

Акція підкреслює важливість дому для всіх нас - військових, які захищають рідну землю, цивільних, які через війну змушені переїхати в інші регіони України чи закордон, людей, які залишилися на тимчасово окупованих територіях і чекають повернення додому.

Акція передбачає проведення різних заходів, серед яких - обговорення поетичних творів, поетичні читання, вікторини, читацькі клуби, зустрічі з місцевими поетами тощо.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до Національного тижня читання! Детальніше про перебіг Тижня читання поезії читайте на сайті Українського Інституту книги: https://ubi.org.ua .