Ріки незмінно течуть додому... Тиждень поезії в Синевирській громаді

Дата: 17.03.2024 15:45

Фото без описуБібліотека Синевирської громади долучилася до тижня читання поезії, який проходить з 16 по 24 березня, ініційованим Українським інститутом книги.

Тиждень поезії є гарною можливістю відзначити роль поетів та поетичного слова в культурі, особливо під час війни.

Темою тижня поезії - дім. Дім - це світло, яке нас гріє, коли нас розділяють тисячі кілометрів. Дім - це відчуття себе частиною чогось більшого, частиною великої родини. Дім для нас тепер про повернення та  про безумовну віру в тих, хто бореться за цей дім. Дім - це Україна! 🇺🇦

Бібліотека запрошує всіх бажаючих долучитися до читання поезії. Широке розмаїття поетичного світу ви переглянете на виставці поезії "Ріки незмінно течуть додому".

Одним із особливих аспектів виставки представлення творів класичних поетів поряд із поезією сучасних авторів.

На виставці також ви знайдете збірки поезій наших щирих дарувальниць, таких як : Олена Пекар - наша землячка, Марина Акрам - наша україночка з далекої Індії, Олена Бартко, Людмила Суханова.

👬Приходьте та відчуйте себе частиною поетичного світу, де класика зустрічається з сучасністю.

📚Читаємо та наближаємо Перемогу!

Фото без опису ​​​​​​​

Фото без опису​​​​​​​​​​​​​​