Королева української поезії - Ліна Костенко

Дата: 18.03.2024 16:03

Фото без описуЛіна Костенко - це видатна українська поетеса, письменниця , перекладачка, громадська діячка та активістка. Вона народилася 19 березня 1930 року в Києві.   Поетеса відома своїми глибокими та емоційними віршами, які часто відтворюють драматичні моменти історії України та людські почуття.

Ліна Костенко є активною діячкою у різних галузях культури та громадського життя, бореться за права та гідність людини, за захист української мови та культури. Вона є лауреатом багатьох літературних премій, включаючи Національну премію України імені Тараса Шевченка . Також вона  обрана членом Національної академії наук України.

Творчість Ліни Костенко вражає своєю відвертістю, глибиною та силою емоцій . Вона є однією з найвидатніших поетес сучасної української літератури.

Творчість Ліни Костенко - це справжня скарбниця поезії та прози. На виставці, присвяченій письменниці, ви можете насолодитися її творами у різних форматах: книги з віршами, прозові твори, фотографії , дізнаєтесь цікаві факти з життя.

Тож запрошуємо до читання!