Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує на навчання

Дата: 29.03.2024 13:49

Фото без описуКиївський національний університет імені Тараса Шевченка є найбільшим та найпрестижнішим
університетом України.

Розташований у столиці країни - місті Києві, університет налічує 15 факультетів, 8 інститутів та 20 науково-дослідних інститутів. Університет заснований у 1834 році та має багату історію та традиції. КНУ є центром наукових досліджень та навчання в різних галузях знань, включаючи гуманітарні науки, природничі науки, соціальні науки, інженерію та технології, медицину, право та економіку. Університет має широкий вибір програм бакалаврату, магістратури та докторантури тощо. Саме тому, столичний університет радо запрошує дітей із сільських територій, для здобуття якісної освіти у місті Києві.

Для детальної інформації про спеціальності, на котрі можуть вступити абітурієнти з невисокими середніми балами ЗНО/НМТ, можна ознайомиттися ТУТ.