"Читаюча родина єднає Україну" - Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Дата: 31.03.2024 09:06

Фото без описуВсеукраїнський тиждень дитячого читання, який проходить під назвою "Читаюча родина єднає Україну" спрямований на підтримку та популяризацію читання серед дітей.

Це свято книги, яке об'єднує батьків, вчителів, бібліотекарів та інших учасників освітнього процесу з метою сприяти розвитку культури читання та національної самосвідомості серед молодого покоління.

📚 Гасло "Читаюча родина єднає Україну" підкреслює важливість читання в сім'ї, яке сприяє формуванню родинних зв'язків і спільних цінностей , а також підтримує розвиток культури читання серед дітей та дорослих. Через спільне читання діти вчаться розуміти і цінувати свою культуру та національну спадщину, що сприяє їхньому відчуттю належності до єдиного українського народу.

📚 Запрошуємо до читання! Нехай книги стануть вашими найкращими супутниками у подорожі життям. Занурюйтесь у світ слова, де кожен оберт сторінки - це нова пригода, а кожен рядок - це можливість відкрити щось нове.

#Всеукраїнський_тиждень_дитячого_читання

Фото без опису ​​​​​​​