В Синевирському ліцеї реалізували новий проєкт - клас безпеки

Дата: 05.04.2024 13:43

Фото без описуСьогодні на базі Синевирського ліцею відкрито клас безпеки! Проєкт було реалізовано за кошти Синевирської сільської ради.

Передбачається, що створення та функціонування класу безпеки сприятиме систематичній підготовці учнів з питань цивільного захиту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій. 🚑🩺

Клас розділений на кілька навчальних зон та обладнаний інвентарем для домедичної допомоги, пожежної та мінної безпеки🧯👩‍🚒 Відвідуючи клас, діти мають можливість відчути себе рятувальниками, поліцейськими, приміряти каску чи форму, дізнатися про те, як працює вогнегасник та які засоби для пожежогасіння використовують працівники ДСНС та вивчатимуть правила дорожнього руху !