"Єдина ветеранська лінія" - перша телефонна лінія для надання консультацій та підтримки ветеранів

Дата: 30.04.2024 13:16

Фото без опису"Єдина ветеранська лінія" - це спеціальна безоплатна телефонна лінія для надання консультацій, яка  працює щодня з 8 до 20 годин.

Сервіс запущено командою Мінветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України у тестовому режимі для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти.

Під час телефонного дзвінку кваліфіковані фахівці надають консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхні сімей, а також родинам полеглих воїнів.

Найбільше зверень зафіксовано щодо правової доомоги, охороони здоро'я, фінансової допомоги, отримання статусів учасника бойових дій, грошової компенсації за належні за дотримання житлові приміщення, оформлення пільг для оплати житлово-комунаьних послуг тощо.

Для отримання відповідей на свої питання звертайтеся за номером  0 800 505 217.