У Синевирській громаді пройшло найтепліше та найзворушливіше свято - День матері

Дата: 13.05.2024 08:51

Фото без описуСьогодні відбулося традиційне свято до Дня матері.

Учні привітали всіх мам і бабусь поезією та музичними виступами, а також були цікаві конкурси:

«Вгадай голос своєї матусі»,

" Меню з 5 страв, що починаються з першої букви імені дитини",

" Найкращий комплімент для мами"'.

День матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами.

Дорогі, милі, любі, жінки, мами! Вітаємо Вас з одним з найтепліших і найзворушливіших свят - Днем матері!

Святкування Дня матері - це чудова можливість висловити свою безмежну любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх терпіння і доброту, безкорисливу любов і душевну щедрість! Низький уклін та подяка за Вашу невичерпну любов, за Вашу дивовижну мудрість, за  опіку, захист та турботу. Ваші щоденні молитви - це наш найнадійніший захист, Ваші поради - це найцінніші настанови, а Ваша безмежна любов - це найщедріший дар.

Щиро Бажаємо Вам міцного здоровʼя, довгих років життя, щастя, душевного спокою, достатку та миру.