Традиції і краса українського Великодня

Дата: 29.04.2024 13:44

Фото без описуВже зовсім близько одне з величніших християнських свят Світле Христове Воскресіння - Великдень.

Відтворюючи унікальні великодні обряди та звичаї нашого краю, користувачі бібліотеки показали  свої уміння, розкрили  таланти і представили на виставці власні оригінальні роботи.

Кожна виставкова композиція є виразом мистецької та творчої душі наших читачів. Кожний виставковий елемент пронизаний місцевим колоритом та культурною спадщиною, що робить подію особливою та неповторною для нашої громади.

На виставці робіт наших читачів представлені різноманітні вироби, серед яких великодні композиції, кошики, вишивані пасхальні рушники, а також великоднє дерево з писанками та зайчиками. Це лише деякі з елементів, які вражають різноманітністю та весняним настроєм.

Ласкаво запрошуємо всіх насолодитися унікальними витворами мистецтва, які відображають багатство культурної спадщини Синевира.

Фото без опису ​​​​​​​