Дата: 27.05.2024 10:45

Фото без описуКонсультаційна група Julie’s Data  шукає партнерів для проекту з освіти і працевлаштування ветеранів, а саме:

• Фахового навчання в роботі з геоінформаційними системами (ГІС) ветеранів для подальшої роботи в органах місцевого самоврядування та комунальних підприємствах, на посадах у відділах архітектури, земельних відносин, охорони довкілля, фінансово-економічних відділах.

Julie’s Data - це консультаційна група, яка почала діяльність у 2019 році, виконуючи стратегічну екологічну оцінку і аналітику геопросторових даних. Розуміючи роль освіти у створенні нових ринків, у 2021 році , створили навчальний курс ГІС у просторовому плануванні, який викладають до цього часу, адаптуючи його під нові потреби. За час  діяльності їхніми клієнтами стали такі організації, як GIZ, ULEAD, TAPAS, EUACI, та інші.

Мають досвід участі у розробці ГІС регіонального розвитку а також створення бази даних науково-проектної документації у сфері охорони культурної спадщини, затвердженої Мінкультом. Останні два роки група веде краудсорсинговий проект “Відкриті інструменти просторового планування для України”, в якому зібрали більше двох десятків фахівців. Деталі про Julie’s Data  Ви можете дізнатись на сайті та сторінці в Facebook - https://www.facebook.com/JuliesData/ , на сайті Juliesdata.com або за контактним номером телефону: +380443389370 та емейлом office@juliesdata.com.

Деталі: Протягом останніх трьох років, спираючись на досвід, група викладає  навчальний курс “Геоінформаційні системи у просторовому плануванні”, який має міжнародну сертифікацію. Постійна аудиторія - ОМС, державні та приватні установи, міжнародні організації та проекти, приватні особи - архітектори, землевпорядники, екологи, економісти тощо.

З самого початку викладання вони несистемно, але регулярно, безкоштовно навчають ветеранів, які з 2014 року отримали тяжкі поранення, після чого ці люди можуть почати свій шлях в новій професії.  Зараз вони вирішили систематизувати цю роботу і навчати ветеранів із громад на постійній основі, за умови, що органи місцевого самоврядування зобов’язуються взяти їх на відповідну роботу. Зі сторони ОМС є велика потреба в спеціалістах, яким звично працювати з цифровими інструментами, а такими переважно є молоді ветерани.

У травні протестують проект на безкоштовному навчанні п’ятьох людей із Миколаївської області, яких Миколаївська міська рада зобов’язується взяти на роботу в ОМС та комунальних установах. Але, систематично брати більше 1-2 людини на безкоштовне навчання в кожну групу не має можливості, оскільки це потребує набагато більших витрат часу на навчання і адміністрування.  Тож наразі група шукає організації, які виступлять їхніми партнерами і профінансують навчання додаткових слухачів.

Пропозиція: Враховуючи те, що інформаційна кампанія із пошуку зацікавлених громад займає значну кількість часу, вони пропонують партнерство у постійному навчанні ветеранів з громад, які вже працевлаштовані в ОМС/комунальних установах і потребують підвищення кваліфікації.

Зацікавлені ОМС у пропозиції можуть звертатися за вказаними в листі реквізитами або заповнювати форму зворотнього зв'язку - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHCmM9qwzYzAlzjeZXGVFNnBt.

Консультаційна група Julie’s Data: