Мінмолодьспорт оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви у 2024 році

Дата: 20.06.2024 15:49

Фото без опису  Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Комітет Ради обмінів молоддю України та Литви, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1016, Міністерством молоді та спорту здійснюються обміни молоддю України та Литви.
 Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва між українською та литовською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. 07 червня 2024 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви у 2024 році, що триватиме до 07 липня 2024 року.

Заявки в межах конкурсу можуть бути подані неприбутковими організаціями, діяльність яких спрямована на роботу з молоддю, зокрема: інститутами громадянського суспільства, закладами освіти; комунальними установами, що працюють з молоддю.

Детальна інформація за посиланням.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 246-62-36 – відділ підтримки молодіжних та дитячих громадських об’єднань управління молодіжної політики або e-mail: molorg@ukr.net