Синевирська громада
Закарпатська область, Хустський район

Постраждалі особи мають право на пільгове санаторно-курортне лікування строком на 18 календарних днів або на одержання компенсації

Дата: 09.07.2024 15:39
Кількість переглядів: 17

Фото без описуПостановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 Nº 187 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.2023 Nº 120), прийнятою на виконання статті 4 Закону України „Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти україни, та членів Їхніх сімей* (далі - Закон), затверджено:

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян та виплати їм компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад.

Відповідно до пункту 2 Порядку за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою КПКВК 2507110 „Соціальний захист осіб інвалідністю", постраждалі особи забезпечуються пільговим санаторно-курортним лікуванням або виплатою компенсації вартості самостійного санаторно-хурортного лікування.

Постраждалі особи мають право на пільгове санаторно-курортне лікування строком на 18 календарних днів або на одержання компенсації не пізніше ніж через 12 місяців після звільнення з місць несвободи (пункт 10 Порядку).

Для цього постраждалій особі необхідно подати заяву разом з належними документами, перелік яких визначено Порядком, до органу соціального захисту населення або уповноваженим посадовим особам виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, або районної військової адміністрації чи посадовим особам центру надання адміністративних послуг.

До заяви додаються наступні документи:

  • копія паспорта громадянина;
  • медична довідка закладу охорони здоров’я за формою № 070/о;
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • копія документа, що встановлює факт позбавлення постраждалої особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України відповідно до статті 4 Закону України «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей»;
  • документ про сплату повної вартості послуг санаторно-курортного лікування, отриманих протягом не менше ніж 18 календарних днів, що засвідчує проходження постраждалою особою санаторно-курортного лікування (для одержання компенсації).

У 2024 році граничну вартість путівки (ліжко-дня) за надання послуг із пільгового санаторно-курортного лікування постраждалих осіб установлено у розмірі 14 994,0 (833,0) грн. з податком на додану вартість (наказ Мінсоцполітики від 19.04.2024 Nº 197-Н „Про встановлення граничної вартості путівки (ліжко-дня) у 2024 році").

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь