Гід з державних послуг

Добірка послуг для опікунів та піклувальників на Гіді.

Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена Державна допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

10:52 10.11.2021

Послуги, пов’язані з житлом на Гіді з дежавних послуг

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.  Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше. Для свідоцтва про право власності:

09:39 27.10.2021

Послуги для спілок на Гіді

Плануєте зареєструвати власну спілку чи об’єднання і не знаєте, які державні послуги для цього потрібні? Гід з державних послуг підкаже, як отримати необхідну послугу, місце, час та вартість.

09:35 14.10.2021