15 квітня відбудеться засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади

Дата: 13.04.2021 15:11

Засідання розпочнеться о 13 год. в приміщені  адмінбудинку Синевирської сільської ради.

Це перше установче зібрання робочої групи, до складу якої  увійшли фахівці відділів сільської ради,  депутати, приватні підприємці, представники НПП "Синевир", закладів охорони здоров’я та освіти , громадськість.

На розгляд присутніх буде представлено презентацію про стратегічне планування в громаді, його необхідність, зміст та послідовність дій під час розробки Стратегії розвитку громади.

На засіданні планується  узгодити  етапи розробки стратегії і визначити терміни їх виконання.

Робоча група обговорить процес створення соціально – економічного аналізу Синевирської територіальної громади.

Планується розподілити завдання між фахівцями та домовитися про подальшу взаємодію в період між засіданнями.

Запрошуються  члени робочої групи, представники громадськості та ЗМІ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)