Переселенцям

Правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

10:25 19.05.2022

Розширено напрямки правової підтримки переселенців

У Закарпатській області Центр правової підтримки осіб, постраждалих внаслідок військового вторгнення, розширив напрямки роботи. Про це йшлося на зустрічі заступника голови ОВА Петра Добромільського з деканом юридичного факультету Ужгородського національного університету Ярославом Лазуром та координаторкою роботи Центру Наталією Петрецькою.

14:44 17.05.2022

ЄДопомога для тих хто потребує допомоги чи може її надати

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо. Платформа дозволяє громадянам (реципієнтам допомоги) швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу. Вона може включати водночас продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо. Також, зі свого боку на платформі реєструються благодійники.

09:06 02.05.2022

Пам'ятка як не потрапити у ситуацію торгівлі людьми під час евакуації та перетину кордону

Під час евакуації та перетину кордону варто бути уважними та дотримуватися деяких правил. Під час евакуації та перетину кордону варто бути уважними та дотримуватися наступних правил:

15:13 16.04.2022

Переселенці, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня, отримають її, починаючи з березня

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, відповідно до якого допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 30 квітня 2022 року, надається починаючи з березня 2022 року.

09:10 12.04.2022