Ми пам’ятаємо!

Дата: 26.11.2021 19:04
Кількість переглядів: 1904

Фото без описуДень жалю... День скорботи, печалі

Запалив нашу пам’ять. Свічки –

Це ті душі, листочки опалі,

Хто став тінню в голодні роки.

Щорічно, у четверту суботу листопада, відзначається день пам’яті жертв Голодомору.

Голодомор..... Одне слово, а скільки в ньому суму і болю, обурення і жалю, скільки людського горя!  Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію, яка забрала життя мільйонів наших земляків.

З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в закладах освіти Синевирської сільської ради проведено виховні заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору.