До уваги переселенців! Як отримати пенсію/грошову допомогу

Дата: 13.03.2022 18:29

Фото без описуЯкщо Ви виїхали з місця фактичного проживання та НЕ маєте можливості отримувати пенсію / грошову допомогу:

•    Зателефонуйте до АТ «УКРПОШТА» за номером 0800 300 545 (дзвінки безкоштовні);
•    Повідомте про необхідність отримання пенсії, грошової допомоги за іншою адресою та передайте наступну інформацію:
1.    прізвище, ім’я та по батькові одержувача пенсії та/або грошової допомоги;
2.    адресу отримання пенсії/грошової допомоги до березня 2022 року;
3.    паспортні дані (серія та номер паспорта або іншого документа, за яким Ви отримуєте пенсію/грошову допомогу);
4.    номер телефону одержувача пенсії/грошової допомоги;
5.    нову адресу виплати: індекс найближчого до Вас відділення Укрпошти, назву населеного пункту, вулицю, будинок, номер квартири (при потребі у отриманні виплат вдома).