Творіть добро!

Дата: 02.11.2022 15:43

Фото без описуСьогодні працівники Синевирської сільської ради доправили у Вільшанський дитячий будинок інтернат зібрані  солодощі та продукти харчування.

Посмішки на обличчях діток були не лише від подарунків.
 Вони дуже  радіють гостям. У них добре серце і щира душа. Тому, як ніхто інший,  відчувають людську доброту і тягнуться до неї.
Дякуємо всі, хто долучився. Вам віддасться сторицею!
ТВОРІТЬ  ДОБРО:
  1. Бог не запитає, на якій машині Ви їздили, але скільки людей Ви підвезли.
2. Бог не запитає, в якому будинку Ви жили, а скільки людей Ви прийняли переночувати.
3. Бог не запитає,  яку посаду Ви займали, але чи Ви працювали чесно і  чи робили добро людям.
4. Бог не запитає, скільки друзів Ви мали, а для скількох людей, Ви були справжніми друзями....