ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ СИНЕВИРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 19.12.2022 11:13

Містобудівний моніторинг проведено відповідно до статей 31,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 01.09.2011 р. № 170 «Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу» (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року № 333)

Дата проведення громадського обговорення 4 січня 2023 року у сесійній залі Синевирської сільської ради за адресою: с. Синевир,1066.

Час проведення: 15.00.

Участь у проведенні громадського обговорення можуть взяти усі зацікавлені громадяни.

З проектом аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу можна ознайомитися за даним посиланням: Аналітичний звіт Синевирської ТГ

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення та розгляду пропозицій – Василь БОШОТА – начальник відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету Міжгірської селищної ради.

Пропозиції та зауваження щодо містобудівного моніторингу необхідно подавати на адресу відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету Міжгірської селищної ради (myzgyraarhytektura@gmail.com) та Синевирської сільської ради (synevyr.rada@ukr.net) до 03.01.2023 р.