Напередодні Великодніх свят до бібліотеки завітали учні 3 А класу

Дата: 08.04.2023 08:37

Фото без опису   Церковні дзвони мов весна Великий день до нас приносить...

Наближається одне з найбільших християнських свят - Великдень. Цей день прославляє Воскресіння Ісуса Христа. Він знаменує собою любов до життя, перемогу над смертю і надію на вічне життя. Всі ми чекаємо цей день з великими надіями та сподіваннями, що нарешті настане мир та спокій на нашій рідній землі.
    Напередодні Великодніх свят до бібліотеки завітали учні 3 А класу, класний керівник Світлана Савинець. Діти ознайомились з книгою та бібліотекою, дізналися про традиції святкування Великодня в Україні та інших країнах. Переглянули виставку Великодніх композицій , створених читачами нашої бібліотеки та книжкових виставок "Христос воскрес - воскресне й Україна" та "Читати модно, читати круто"
   Мандруючи книжковим містом, школярі відкрили для себе багато цікавого, зрозуміли , що ходити до бібліотеки - це цікаво, весело, корисно. Отримавши масу позитивних емоцій та хвилин задоволення, діти запевнили, що будуть відвідувати бібліотеку, адже тут так круто.📚📚📚📚📚📚📚📚📚