9 серпня - день книголюба.

Дата: 10.08.2023 16:05

Фото без опису9 серпня - день книголюба.
Всебічний розвиток дитини в ранньому дитинстві - запорука його успішного майбутнього. Важливу роль у розвитку людини будь- якого віку грає читання книг, адже завдяки їм ми пізнаємо світ, вчимося новому, вдосконалюємося.
     🤱Коли дитина ще зовсім маленька , то місія читання книг лягає на плечі батьків. Важливу роль в цьому процесі відіграє саме читання книг на ніч.
     Американські вчені встановили цікавий факт: діти, яким читали на ніч 3 - 5 разів на тиждень, краще вчаться читати і рахувати у школі. Читаючи дітям на ніч, ви сприяєте їхній успішності в майбутньому. Крім того читання на ніч має ще безліч переваг, а саме:
    - зміцнює ваші стосунки з дітьми;👪
     - збільшує словниковий запас дитини;
     - розвиває в дітей моральні якості;
    - розвиває уяву дитини;
   - читання на ніч - це весело.😄
 Одна з найважливіших задач , які стоять перед батьками - виховати дитину доброю людиною. Дитячі книги розвивають моральні якості, емоційну сферу та соціальні навички дитини. Для цього буде потрібно не багато - всього 5 - 10 хвилин читання перед сном.
   ☝️ Бібліотека рекомендує вам декілька книг від #Українського_інституту_книги для читання разом з дитиною.
  📝Запишіть дитину у бібліотеку та вибирайте книги разом з нею.👪Фото без описуФото без опису