Дата: 10.11.2023 10:30

Фото без опису  Відбувся ІІ етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!  У конкурсі взяли участь 5-11 класів закладів загальної середньої освіти! Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Наполеглива праця талановитих учнів та їх наставників дала високі результати ! Бажаємо переможцям ІІ етапу наснаги , подальших успіхів та перемог!