Подарунок під ялинку

Дата: 22.12.2023 10:47

Фото без описуПодарунок під ялинку. В часи, коли слова стають подяками, а творчість - подарунками, наша бібліотека отримала величезний дарунок від нашої щирої землячки, обдарованої поетеси Олени Пекар. Її книги "Сонечко і лошатко" бібліотеці передала Оксана Ливка, яка зробила коротеньку презентацію книжки. Розповіла діткам багато цікавих пригод добрих і привітних звірят, розповіла про допитливу мишку, яка проживала у Олени Пекар. Шановна Олена Василівна! Сердечно дякуємо вам за чудовий подарунок нашим читачам - книги "Сонечко і лошатко". Ваші твори стали справжньою перлиною у фонді нашої бібліотеки, і ми вдячні за те, що ваші твори не лише розширюють світогляд дітей , але й наповнюють їхні серця важливими навчаннями та пригодами. Ми вдячні за ваш внесок у літературну скарбницю для малечі. Здоров'я вам міцного, радості від кожного прожитого дня, успіхів на літературній ниві, мирного неба. Хай щастить!