Подяка за подаровану книгу

Дата: 05.01.2024 10:47

Фото без описуЯ відраду знаходжу у Слові,

Ним тамую свій біль і печаль...

Це слова з нової збірки нашої землячки, Закарпатської поетеси Олени Пекар "Земля у дзеркалі небес", подарованої нашій бібліотеці.

Шановна Олено Василівно! Висловлюємо щиру вдячність за Ваш цінний літературний подарунок - збірку поезій. Ваш внесок урізноманітнює наші полиці та збагачує читацький досвід наших відвідувачів. Ми надзвичайно вражені вашим талантом. Дякуємо за можливість ділитися Вашою творчістю з нашою громадою.

Любі читачі! Заходьте та поглиблюйтеся у світ слова разом з неймовірною творчістю Олени Пекар.

У збірці ви знайдете зворушливі твори про красу отчої землі, чистих людських взаємин, вірності, про світлу пам'ять, яка зігріває серце, дає наснаги жити, долати труднощі і перешкоди.