Найпростіші укриття

Дата: 30.04.2024 11:06

Укриття 1

Укриття 1Підвальне прміщення корпусу №2 Синевирсько-Полянського ліцею Синевирської сільської ради, Хустського району,Закарпатської області, село Свобода, будинок без номера.

Укриття 3

Укриття 3Фото без описуПідвальне приміщення корпусу №1 Синевирсько-Полянського ліцею, Синевирської сільської ради, Хустського району, Закарпатської області, село Синевирська Поляна №143.

Укриття 6

Фото без описуПідвальне приміщення приватного будинку, Закарпатська оласть, Хустський район, село Синевирська Поляна №118.