Оголошення про проведення державної інвентартизації земель

Дата: 22.08.2024 14:12

Фото без опису      На підставі договору №42-Г/50 від 13.08.2024 року «Про надання послуг з проведення державної інвентаризації земель на території Закарпатської області», укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області та ТОВ “Моя Земля”, підприємство інформує про наступне: в період з 13.08.2024 до 01.11.2024 року будуть здійснюватися заходи та роботи по проведенню державної інвентаризації земель на території Синевирської територіальної громади, Хустського району, Закарпатської області.

Державна інвентаризація земель проводиться на підставі розпорядження Закарпатської обласної військової адміністрації від 26.02.2024 №212 «Про проведення державної інвентаризації земель та надання дозволу  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель» відповідно до вимог Земельного кодексу України, Законів України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», «Порядку проведення інвентаризації земель», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 476, «Порядку ведення Державного земельного кадастру», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. №1051, «Положення про Державний фонд документації із землеустрою», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.2004 р. № 1553, та інших нормативно-правових актів, що встановлюють вимоги до проведення інвентаризації земель.

З метою отримання підтримки у вигляді безоплатної правової допомоги, надання зауважень/пропозицій чи надання додаткової інформації щодо проведення інвентаризації земель звертайтесь за телефонами:

050-975-69-36 – Кристина Кирлик

050-588-87-07 – Сергій Гапак

або пишіть на електронну адресу (e-mail): mojazemlya.uzgorod@gmail.com