Дата: 31.08.2024 15:42

Патріотичний забіг в памʼять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України» Синевирська територіальна громада долучилася до Всеукраїнського патріотичного забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України».

Патріотичний забіг - це одна з можливостей віддати шану та повагу тим Героям, хто більше ніколи не пробіжить під блакитним українським небом, за яке вони віддали найцінніше - своє життя. Патріотичний забіг приурочено до Дня памʼяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що відзначається 29 серпня.

Вічна Памʼять усім Героям України, які віддали своє життя за захист України.

Герої не вмирають! Вони завжди в наших серцях!

#БіжуЗаГероя_2024 #забіг2024 #шануюВоїнівбіжузаГероївУкраїни #ЗакарпаттяШануєГероїв