Синевирська громада
Закарпатська область, Хустський район

Профілактична зустріч з педагогами щодо безпеки дітей

Дата: 08.05.2025 22:50
Кількість переглядів: 16

Фото без описуВчора в Синевирському ліцеї було проведено важливу профілактичну зустріч для педагогічного колективу.

Інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Хустського районного управління поліції ГУНП в Закарпатській області, старший лейтенант поліції Аліна Кинч, провела інформаційно-роз’яснювальну бесіду на актуальні теми: протидія диверсіям, запобігання вербуванню неповнолітніх та профілактика булінгу в учнівському середовищі.

Під час зустрічі були розглянуті основні ризики, які можуть впливати на дітей та підлітків, а також надані рекомендації для виявлення і запобігання небезпечним ситуаціям. Особливу увагу приділено важливості співпраці педагогів, батьків та правоохоронних органів для забезпечення безпеки та прав дітей.

Батьки, вчителі — звертайте увагу на те, з ким спілкуються діти, які сайти і чати вони відвідують. Пояснюйте їм наслідки необдуманих дій. 

А підліткам — пам’ятайте: за подібні злочини передбачена кримінальна відповідальність, а головне — це небезпечно для життя.

Дякуємо за співпрацю та небайдужість до питань захисту наших учнів!

Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь