Тиша в лісах НПП "Синевир"

З 1 квітня до 15 червня  в лісах нашої громади, на території НПП «Синевир»,  триває сезон тиші.

14:39 01.04.2021

Закінчення опалювального сезону

01 квітня 2021 року закінчиться опалювальний сезон 2020/2021 року в закладах дошкільної освіти, закладах загальної середньої освіти, закладах  соціальної сфери та комунальної власності на території Синевирської сільської ради.

14:12 31.03.2021

Увага! Продовжено термін призупинення навчальних  процесів в освітніх закладах територіальної громади.

Увага! Продовжено термін призупинення навчальних процесів в освітніх закладах територіальної громади.

В області швидкими темпами поширюється  гостра респіраторна хвороба COVID-2019.  Станом на 19.03.2021року територія Закарпаття залишається в "червоній" карантинній зоні.

09:33 23.03.2021

Не спалюйте суху рослинність!

Останніми роками навесні спалювання сухої трави, торішнього опалого листя та побутового сміття стало дуже розповсюдженим.

21:05 22.03.2021

В с. Синевирська Поляна також призупинено навчання з 08 березня

Це зроблено з метою вжиття невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дітей, вчителів та вихователів, належної організації освітнього процесу на території Синевирської сільської ради та у зв’язку з різким поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2

10:42 09.03.2021

На Закарпатті запроваджено "червону зону": що заборонено, а що — дозволено

Згідно з рішенням Державної комісії з ТЕ та НС з 00 години 00 хвилин 8 березня 2021 р. на території Закарпатської області встановлюється “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

08:56 09.03.2021