Створено Центр підтримки підприємництва

У рамках реалізації проекту «Локальний бренд «Синевир-Еко» – ефективний інструмент розвитку місцевого бізнесу» за підтримки U-LEAD у Синевирській громаді створено Центр підтримки підприємництва.

17:00 08.11.2021

Уповноважений: будь-яке обмеження у правах осіб, які не вакцинувалися, є неприпустимою і прямо порушує норми Конституції

В умовах подальшого поширення хвороби COVID-19 найефективнішим засобом профілактики тяжкого перебігу захворювання залишається вакцинація проти коронавірусу. Підтримуючи ідею вакцинації, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вважає, що щеплення має бути забезпечено державою для якомога більшої кількості громадян, особливо цільових груп, які підпадають під високий ризик інфікування COVID-19, що визначені Дорожньою картою з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

09:53 30.10.2021

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня  - день, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Саме цей День був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

09:27 18.10.2021

Зроби село чистим!

У четвер, 7 жовтня, на території громади черговий раз буде проводитися екологічна акція «Чисте довкілля».

12:51 05.10.2021